O nas

W3Schools W3Schools

W3Schools

W3Schools

Firma DANMAR powstała 15.07.1997 roku. Nazwa DANMAR pochodzi od imion założycieli, Danuty i Marka Sawińskich.

Marek Sawiński jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami. Posiada Licencję Państwową o numerze 150, wydaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Jest obowiązkowo ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej – umowa jest odnawiana co rok.

Główną działalnością firmy DANMAR jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, w kupnie, sprzedaży, najmie, wynajmie, pośrednictwo w kredytach hipotecznych i pożyczkach hipotecznych, oraz wszelakie doradztwo w dziedzinie obrotu nieruchomościami na terenie całego kraju, a w szczególności województwa zachodniopomorskiego.

Członek Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami.Firma znajduję się w Świnoujściu, przy ul. Monte Cassino 15/1.

Głównym miejscem działalności firmy DANMAR jest miasto Świnoujście, Międzyzdroje i jego okolice. Wynika to z bumu powstałego na wyspie Uznam i Wolin, w tych miejscach deweloperzy wybudowali dużo apartamentów w dzielnicach nadmorskich i nowych mieszkań w centrum i okolicach. W tym momencie powstaje ogromne pole współpracy z deweloperami w postaci oferowania i sprzedaży ich lokali mieszkalnych i usługowych.

Firma DANMAR wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych potencjalnych klientów obsługując ich w sposób profesjonalny i kompetentny, zgodnie z zasadą „Kodeksu zasad etyki zawodowej pośrednika w zakresie obrotu nieruchomościami”.

Na pierwszym miejscu stawia zawsze dobro klienta, jego obsługę i zadowolenie.

Alicja Sawińska – nr licencji 19026 wydana przez MTB i GM. Skończyła studia magisterskie o kierunku ekonomicznym oraz studia podyplomowe o specjalności pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

W3Schools
DANUTA SAWIŃSKA W3Schools
MAREK SAWIŃSKI

W3Schools
ALICJA SAWIŃSKA