Wynajem sezonowy

Grid
List

Mieszkanie 3 pokojowe

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
16Picture(s)
78.90
Mieszkanie dwupoziomowe położone na IV piętrze w nowo wybudowanym budynku czteropiętowym, składające się z aneksu kuchennego z salonem, dwóch pokojów, sypialni oraz dwóch łazienkach o powierzchni 78,90 m2. Lokal posiada balkon. Mieszkanie wykończone według najnowszych standardów, w pełni komfortowe. Budynek posiada windę. Nieruchomość położona w Centrum miasta na tzw.
450 zł

APARTEMENT W ŚWINOUJŚCIU

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
13Picture(s)
40
Apartament o powierzchni 40 m2 składający się z sypialni z łóżkiem małżeński, z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym z którego bezpośrednie jest wyjście na duży taras o powierzchni 60 m2.
350 zł

Mieszkanie dwupokojowe

2Bedroom(s)
1Bathroom(s)
16Picture(s)
60
Mieszkanie położone na parterze w budynku trzy klatkowym, składający się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc oraz werandy o powierzchni 60 m2. Lokal wykończony według najnowszych standardów, w pełni komfortowe. Mieszkanie położone w dzielnicy nadmorskiej. 10 minut do plaży i promenady, 10 minut do Centrum miasta oraz około 15 minut do przeprawy promowej Bielik.
350 zł

WYNAJEM- Apartament

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
12Picture(s)
31
Apartament położony na I piętrze, w budynku II kondygnacyjnym, o powierzchni 31m2, składający się z salonu oraz oddzielnej kuchni., łazienki z wc. Elegancko urządzony salon z wygodną sofą, stolikiem kawowym i telewizorem zapewnia komfortowy wypoczynek. W salonie znajduje się również dwuosobowe łóżko i pojemna szafa.
280 zł

Mieszkanie dwupokojowe

2Bedroom(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
48
Mieszkanie położone na I piętrze, w budynku II kondygnacyjnym, składający się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc o powierzchni 48 m2. Lokal wykończony według najnowszych standardów, w pełni komfortowe. Mieszkanie położone w tzw. Śródmieściu Świnoujścia, między Parkiem Chopina a Parkiem Zdrojowym.
280 zł

Apartament dwupokojowy

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
50
Wynajem sezonowy Mieszkanie położone na II piętrze w budynku V kondygnacyjnym, składający się z aneksu kuchennego z salonem, sypialni, łazienki w wc o łącznej powierzchni 50m2. Lokal wykończony według najnowszych standardów, w pełni komfortowe. Mieszkanie położone w dzielnicy tzw.
250 zł

Mieszkanie 2 pokojowe

2Bedroom(s)
1Bathroom(s)
13Picture(s)
75
Mieszkanie położone na II piętrze w nowo wybudowanym budynku czteropiętrowym, składający się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc o powierzchni 50 m2. Lokalu posiada balkon. Mieszkanie wykończone według najnowszych standardów, w pełni komfortowe. Nieruchomość położona w Centrum miasta na tzw. Starówce Świnoujścia, pomiędzy Parkiem Zdrojowym, a Parkiem Chopina.
250 zł

WYNAJEM SEZONOWY

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
12Picture(s)
31
WYNAJEM SEZNOWY Lokal mieszkalny położony na II piętrze w budynku IV kondygnacyjnym przy Placu Słowiańskim, składający się z aneksu kuchennego z pokojem, sypialni, łazienki z wc o powierzchni 31 m2. Do mieszkania przynależny jest balkon oraz miejsce postojowe.
230 zł

WYNAJEM POKOI W DOMU

1Room(s)
1Bathroom(s)
7Picture(s)
30
Pokój składa się z mini aneksu kuchennego z dużym pokojem, łazienka z wc i prysznicem o łącznej powierzchni około 30 m2. Nieruchomość znajduję się na I piętrze, w domu III kondygnacyjnym. Możliwość korzystania z tarasu, z dużej kuchni, z miejsca postojowego w podwórku. Do dyspozycji są dwa duże pokoje.
200 zł
    9 Results returned.Per Page