Wynajem sezonowy

Grid
List

Mieszkanie 3 pokojowe

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
16Picture(s)
78.90
Mieszkanie dwupoziomowe położone na IV piętrze w nowo wybudowanym budynku czteropiętowym, składające się z aneksu kuchennego z salonem, dwóch pokojów, sypialni oraz dwóch łazienkach o powierzchni 78,90 m2. Lokal posiada balkon. Mieszkanie wykończone według najnowszych standardów, w pełni komfortowe. Budynek posiada windę. Nieruchomość położona w Centrum miasta na tzw.
450 zł

APARTEMENT W ŚWINOUJŚCIU

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
13Picture(s)
40
Apartament o powierzchni 40 m2 składający się z sypialni z łóżkiem małżeński, z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym z którego bezpośrednie jest wyjście na duży taras o powierzchni 60 m2.
350 zł

Mieszkanie 2 pokojowe

2Bedroom(s)
1Bathroom(s)
13Picture(s)
75
Mieszkanie położone na II piętrze w nowo wybudowanym budynku czteropiętrowym, składający się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc o powierzchni 50 m2. Lokalu posiada balkon. Mieszkanie wykończone według najnowszych standardów, w pełni komfortowe. Nieruchomość położona w Centrum miasta na tzw. Starówce Świnoujścia, pomiędzy Parkiem Zdrojowym, a Parkiem Chopina.
250 zł

Mieszkanie dwupokojowe

2Bedroom(s)
1Bathroom(s)
5Picture(s)
48
Mieszkanie sezonowe dwupokojowe Mieszkanie położone na I piętrze, w budynku II kondygnacyjnym, składający się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc o powierzchni 48 m2. Lokal wykończony według najnowszych standardów, w pełni komfortowe. Mieszkanie położone w tzw. Śródmieściu Świnoujścia, między Parkiem Chopina a Parkiem Zdrojowym.
250 zł

Apartament dwupokojowy

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
50
Wynajem sezonowy Mieszkanie położone na II piętrze w budynku V kondygnacyjnym, składający się z aneksu kuchennego z salonem, sypialni, łazienki w wc o łącznej powierzchni 50m2. Lokal wykończony według najnowszych standardów, w pełni komfortowe. Mieszkanie położone w dzielnicy tzw.
250 zł
    5 Results returned.Per Page