Wynajem sezonowy

Grid
List

Mieszkanie dwupokojowe

2Bedroom(s)
1Bathroom(s)
16Picture(s)
60
Mieszkanie położone na parterze w budynku trzy klatkowym, składający się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc oraz werandy o powierzchni 60 m2. Lokal wykończony według najnowszych standardów, w pełni komfortowe. Mieszkanie położone w dzielnicy nadmorskiej. 10 minut do plaży i promenady, 10 minut do Centrum miasta oraz około 15 minut do przeprawy promowej Bielik.
450 zł

Mieszkanie dwupokojowe

2Bedroom(s)
1Bathroom(s)
7Picture(s)
48
Mieszkanie położone na I piętrze, w budynku II kondygnacyjnym, składający się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc o powierzchni 48 m2. Lokal wykończony według najnowszych standardów, w pełni komfortowe. Mieszkanie położone w tzw. Śródmieściu Świnoujścia, między Parkiem Chopina a Parkiem Zdrojowym.
350 zł

Mieszkanie 2 pokojowe

2Bedroom(s)
1Bathroom(s)
13Picture(s)
75
Mieszkanie położone na II piętrze w nowo wybudowanym budynku czteropiętrowym, składający się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc o powierzchni 50 m2. Lokalu posiada balkon. Mieszkanie wykończone według najnowszych standardów, w pełni komfortowe. Nieruchomość położona w Centrum miasta na tzw. Starówce Świnoujścia, pomiędzy Parkiem Zdrojowym, a Parkiem Chopina.
350 zł

WYNAJEM- Apartament

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
12Picture(s)
31
Apartament położony na I piętrze, w budynku II kondygnacyjnym, o powierzchni 31m2, składający się z salonu oraz oddzielnej kuchni., łazienki z wc. Elegancko urządzony salon z wygodną sofą, stolikiem kawowym i telewizorem zapewnia komfortowy wypoczynek. W salonie znajduje się również dwuosobowe łóżko i pojemna szafa.
300 zł

WYNAJEM POKOI W DOMU

1Room(s)
1Bathroom(s)
7Picture(s)
30
Pokój składa się z mini aneksu kuchennego z dużym pokojem, łazienka z wc i prysznicem o łącznej powierzchni około 30 m2. Nieruchomość znajduję się na I piętrze, w domu III kondygnacyjnym. Możliwość korzystania z tarasu, z dużej kuchni, z miejsca postojowego w podwórku. Do dyspozycji są dwa duże pokoje.
300 zł

Mieszkanie dwupokojowe

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
16Picture(s)
60
Wynajem sezonowy- Mieszkanie dwupokojowe Mieszkanie położone na VII piętrze w wieżowcu, składający się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc powierzchni 60 m2, posiada tzw. loggie. Lokal wykończony według najnowszych standardów, w pełni komfortowe. Mieszkanie położone w Centrum Miasta, około 15 minut do plaży i promenady, 5 minut do przeprawy promowej Bielik.
280 zł

Kawalerka- wynajem sezonowy

1Room(s)
1Bathroom(s)
4Picture(s)
280
Mieszkanie położone na I piętrze, składający się z jednego pokoju, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc o powierzchni 31 m2. Lokal wykończony, w pełni komfortowy. Nieruchomości położona na tzw. Starówce Śródmieścia Świnoujścia, między Parkiem Chopina, a Parkiem Zdrojowym.
280 zł

WYNAJEM SEZONOWY

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
12Picture(s)
31
WYNAJEM SEZNOWY Lokal mieszkalny położony na II piętrze w budynku IV kondygnacyjnym przy Placu Słowiańskim, składający się z aneksu kuchennego z pokojem, sypialni, łazienki z wc o powierzchni 31 m2. Do mieszkania przynależny jest balkon oraz miejsce postojowe.
250 zł
    8 Results returned.Per Page