Wynajem

Grid
List

Mieszkanie 3 pokojowe

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
16Picture(s)
78.90
Mieszkanie dwupoziomowe położone na IV piętrze w nowo wybudowanym budynku czteropiętowym, składające się z aneksu kuchennego z salonem, dwóch pokojów, sypialni oraz dwóch łazienkach o powierzchni 78,90 m2. Lokal posiada balkon. Mieszkanie wykończone według najnowszych standardów, w pełni komfortowe. Budynek posiada windę. Nieruchomość położona w Centrum miasta na tzw.
5000 zł

Wynajem- dwupokojowe mieszkanie

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
50
Wynajem- mieszkanie dwupokojowe Mieszkanie dwupokojowe położone na II piętrze w budynku V kondygnacyjnym o powierzchni 50 m2. Lokal składa się z aneksu kuchennego z pokojem, sypialnia, łazienką z wc. Do mieszkania przynależny jest balkon. Nieruchomość wyposażona w wysokim standardzie (ciepłe i przytulne). Ogrzewanie miejskie, woda z Junkersa.
3500 zł

Wynajem- kawalerka od września

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
35
Kawalerka położona na II piętrze w budynku V kondygnacyjnym o powierzchni 35 m2. Lokal składa się z aneksu kuchennego z pokojem, dodatkowo wydzielona sypialnia, łazienką z wc. Do mieszkania przy należny jest balkon, oraz mała komórka. Nieruchomość po kapitalnym remoncie (ciepłe i przytulne). Osiedle jest zamknięte i monitorowane.
3500 zł

Wynajem dwu pokojowe

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
14Picture(s)
28.68
Wynajem- mieszkanie dwupokojowe Mieszkanie dwupokojowe położone na IV piętrze w budynku V kondygnacyjnym o powierzchni 28,68 m2. Lokal składa się z aneksu kuchennego z pokojem, sypialnia, łazienką z wc. Do mieszkania przynależny jest balkon. Nieruchomość wyposażona w wysokim standardzie (ciepłe i przytulne). Ogrzewanie i woda z miasta.
2800 zł

Wynajem-mieszkanie dwupokojowe

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
12Picture(s)
36.90
Wynajem- 2 pokojowe mieszkanie Mieszkanie dwupokojowe położone na II piętrze w budynku IV piętrowym, składający się z aneksu kuchennego w przedpokoju, dwóch pokoi, łazienki (wanna) o powierzchni 36,9 m2. Nieruchomość częściowo umeblowana (bez łóżek). Lokal znajduję się przy tzw.
2600 zł
    5 Results returned.Per Page