Wynajem

Grid
List

Wynajem- lokal użytkowy

1Bedroom(s)
2Bathroom(s)
10Picture(s)
157
Wynajem- lokalu użytkowego Lokal Gastronomiczno – Handlowo – Usługowy w samym Centrum Świnoujścia Powierzchnia: Parter 157m2 w Centrum Świnoujścia Lokal znajduje się na parterze pięknej kamienicy o wysokim standardzie w samym centrum Świnoujścia, na głównej arterii, powszechnie odwiedzanej przez turystów. W pobliżu znajdują się wszystkie główne place, deptaki oraz nabrzeże.
8000 zł

Mieszkanie 3 pokojowe

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
16Picture(s)
78.90
Mieszkanie dwupoziomowe położone na IV piętrze w nowo wybudowanym budynku czteropiętowym, składające się z aneksu kuchennego z salonem, dwóch pokojów, sypialni oraz dwóch łazienkach o powierzchni 78,90 m2. Lokal posiada balkon. Mieszkanie wykończone według najnowszych standardów, w pełni komfortowe. Budynek posiada windę. Nieruchomość położona w Centrum miasta na tzw.
5000 zł

Wynajem- kawalerka od września

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
35
Kawalerka położona na II piętrze w budynku V kondygnacyjnym o powierzchni 35 m2. Lokal składa się z aneksu kuchennego z pokojem, dodatkowo wydzielona sypialnia, łazienką z wc. Do mieszkania przy należny jest balkon, oraz mała komórka. Nieruchomość po kapitalnym remoncie (ciepłe i przytulne). Osiedle jest zamknięte i monitorowane.
3500 zł

Wynajem- dwupokojowe mieszkanie

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
50
Wynajem- mieszkanie dwupokojowe Mieszkanie dwupokojowe położone na II piętrze w budynku V kondygnacyjnym o powierzchni 50 m2. Lokal składa się z aneksu kuchennego z pokojem, sypialnia, łazienką z wc. Do mieszkania przynależny jest balkon. Nieruchomość wyposażona w wysokim standardzie (ciepłe i przytulne). Ogrzewanie miejskie, woda z Junkersa.
3000 zł

WYNAJEM- kawalerka

1Room(s)
1Bathroom(s)
13Picture(s)
33.61
Kawalerka położona na I piętrze w budynku V kondygnacyjnym o powierzchni 33,61 m2. Lokal składa się z aneksu kuchennego z pokojem, łazienką z wc. Do mieszkania przynależny jest balkon, oraz mała loggia. Nieruchomość do zamieszkania , ciepłe i przytulne. Osiedle jest monitorowane. Spokojna okolica.
2500 zł

Wynajem lokal usługowo- mieszkaniowy

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
10Picture(s)
37.70
Wynajem lokalu usługowy Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, przedpokoju, łazienki z wc o powierzchni 37,70 m2. Nieruchomość znajduję się na I piętrze, w budynku III kondygnacyjnym. Lokal położony w samym Centrum Miasta, w około znajdują się kawiarnię, puby, banki. Cena: 1.
1800 zł
    6 Results returned.Per Page