Wynajem

Grid
List

WYNAJEM- mieszkanie dwupokojowe

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
19Picture(s)
49.11
Mieszkanie położone na parterze w wieżowcu, składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc o łącznej powierzchni 49,11m2. Nieruchomość po remoncie, całkowicie umeblowana, wyposażona. Nieruchomość położona na Osiedlu Zachodnim, około 7km do przeprawy promowej Karsibór, granicy GARZ. Nie daleko znajduje się Biedronka, stacja paliw, małe różnorodne sklepiki.
2300 zł

WYNAJEM- mieszkanie dwupokojowe

2Room(s)
1Bathroom(s)
14Picture(s)
47
WYNAJEM- mieszkanie dwupokojowe Lokal składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc o powierzchni 47 m2 ( po remoncie). Nieruchomość znajduję się na 10 piętrze, w budynku XI kondygnacyjnym. Do mieszkania przynależna jest tzw. loggia. Budynek posiada windę, miejsce postojowe na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.
2200 zł

Wynajem lokal usługowo- mieszkaniowy

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
10Picture(s)
37.70
Wynajem lokalu usługowy Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, przedpokoju, łazienki z wc o powierzchni 37,70 m2. Nieruchomość znajduję się na I piętrze, w budynku III kondygnacyjnym. Lokal położony w samym Centrum Miasta, w około znajdują się kawiarnię, puby, banki. Cena: 1.
1800 zł

WYNAJEM- mieszkanie dwupokojowe

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
13Picture(s)
35
Wynajem- Mieszkanie dwupokojowe Mieszkanie położone na II piętrze w budynku III kondygnacyjnym, składające się z dwóch pokoi, małego aneksy w przedpokoju, łazienki z wc o powierzchni 35 m2. Lokal umeblowany, komfortowe. Mieszkanie położone w Centrum Miasta. Obok znajduję się Galeria CORSO, liceum, przychodnia, poczta, różnorodne sklepy.
1700 zł
    4 Results returned.Per Page